E-rekrutacja

dołącz do nas

Rekrutacja trwa! Wypełnij formularz e-Rekrutacji ONLINE.

 

1     Podstawowe informacje 2    Rejestracja

 

Sprawdziłeś naszą ofertę i jesteś zainteresowaniem studiami na naszej uczelni? Przed przystąpieniem do procesu rekrutacji zapoznaj się  z opisami kierunków i cenami oraz sprawdź zasady naboru.

 

Wypełnij formularz rekrutacyjny dostępny tutaj, bądź przyjdź do Punktu Rekrutacji lub Dziekanatu. Wygenerowany plik PDF wraz z pozostałymi dokumentami wymaganymi w procesie rekrutacji dostarcz do Punktu Rekrutacji. 

3     Opłata rekrutacyjna
2    Złożenie dokumentów

 

Po uzupełnieniu formularza należy uiścić opłatę rekrutacyjną na konto Uczelni (w wygenerowanym pliku, znajdziesz wszystkie niezbędne dane do przelewu). Opłaty rekrutacyjnej możesz dokonać również podczas składania dokumentów, w Kasie Uczelni.

 

Dokumenty należy złożyć w Punkcie  Rekrutacyjnym bądź Dziekanacie, gdzie podpisywana jest umowa z Uczelnią. To tyle! Po pomyślnym przejściu procesu rekrutacji zapraszamy na pierwsze zajęcia! 

 

Po złożeniu wszystkich wymaganych dokumentów kandydat podpisuje umowę o świadczeniu usług dydaktycznych z Uczelnią. Drogą mailową informowany jest o wydaniu oficjalnej decyzji o przyjęciu na studia. Decyzję o przyjęciu na studia należy odebrać w Dziekanacie kierunkowym. 

Punkt rekrutacyjny Wydziału Zamiejscowego we Włocławku:
adres: 87-800 Włocławek, ul. Chmielna 24, pok. 3
telefon: 54 412 59 00
e-mail: rekrutacja@wloc.wsinf.edu.pl

 

Przydatne linki