Przedszkolaki w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności we Włocławku

Dodano dnia: 20 czerwca 2017

14 czerwca 2017 r. w auli Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi Wydział Zamiejscowy we Włocławku, uczniowie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego ABiS wystawili dla dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli i szkół podstawowych bajkę pod tytułem „Czerwony Kapturek".
Ponadto dla dzieci zorganizowano liczne gry i zabawy: kręgle, hula-hop, piłkarzyki, gry ruchowe na X-boxie z firmą ProComp, zajęcia plastyczne i komputerowe w programie Paint.
Dzieci mogły skorzystać z krótkiego instruktażu pierwszej pomocy przedmedycznej, a także mogły usiąść przy tradycyjnych dużych szkolnych ławkach, by poczuć się przez chwilę jak prawdziwi uczniowie.
Mali goście mogli również posilić się w specjalnie przygotowanej dla nich kawiarence, w której uczniowie LO ABiS serwowali słodki poczęstunek.
Inicjatywa, która miała służyć integracji młodzieży i dzieci uzyskała czynne wsparcie Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi.