Ambasador Atos poszukiwany!

Dodano dnia: 7 czerwca 2017

Jesteś studentem, ale już teraz chcesz rozwijać swoje kompetencje w firmie, która jest światowym liderem w branży IT? Masz głowę pełną pomysłów i jesteś mistrzem budowania relacji? Świetnie się składa! Aplikuj online (podlinkować) i znajdź u nas swoje miejsce!
Program „Atos Ambassadors” jest prestiżowym programem dla studentów, który umożliwi Tobie poznanie specyfiki pracy w branży IT. W Atos zdobędziesz doświadczenie zawodowe między innymi z obszaru employer brandingu i marketingu. Zobacz, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy:
? Poznasz firmę Atos „od kuchni”
? Zgarniesz stypendium ambasadorskie, wypłacane w cyklu miesięcznym przez cały okres trwania programu
? Zdobędziesz doświadczenie w organizacji wydarzeń, w realizacji działań promocyjnych oraz w budowaniu wizerunku firmy
? Przeżyjesz ciekawą przygodę i poznasz super ludzi
Więcej informacji na stronie: http://pl.atos.net/pl-pl/home/kariera/ambasadorzy-atosa.html
Zapraszamy!Ambasador Atos poszukiwany!
Zapraszamy!Ambasador Atos poszukiwany!